REKTİFİKASYON (DOĞUM SAATİ BELİRLEME)

Astrolojik analizin doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi için kişinin doğum saatinin net olarak bilinmesi çok önemlidir. Bunu yapmak adına hayatınızda doğrudan sizi ilgilendiren tam tarihi ile minimum beş adet bilgiye ihtiyaç duymaktayız. Bu bilgiler doğum, ölüm, evlilik, işe giriş, işten çıkış, önemli bir ilişkinin başlangıcı veya bitişi, mezuniyet gibi hayatınızda büyük önem taşıyan olaylar olmalıdır.

Çalışma yoğunluğumuz sebebiyle sadece doğum günü belli ancak saatini bilmeyen danışanlarımıza hizmet vermekteyiz. Zira doğum günü belirlenmesi çok özel, uzun ve detaylı bir çalışma gerektirmektedir. İlgili bilgili sağlarken tahmini doğum saati (gece, gündüz, veya bir saat aralığı), ezan saati gibi bilgiler de sonucun netleşmesini kolaylaştırmaktadır.

Rektifikasyon (Doğum Saati Belirleme) çalışması için lütfen aşağıdaki kutucuğa listelenen bilgileri giriniz:
  • Doğum tarihiniz (Gün / Ay / Yıl)
  • Tahmini doğum saati aralığınız (saat 09 – 14 aralığı veya ezan saati gibi)
  • Doğum Yeriniz
  • Yukarıda belirtilen kriterler doğrultusunda hayatınızda önemli bulduğunuz en az 5 olayın Gün / Ay / Yıl şeklinde tam tarihi

Rektifikasyon çalışması çerçevesinde doğum saatinize ek olarak tüm gezegen ve ev yerleşimlerinize dair bilgiler de iletilecektir.

Soru girişlerinde emoji kullanımı teknik aksaklık yaratabilmektedir. Emoji kullanmadan giriş yapmanızı rica ederiz.

Lütfen istenen bilgileri yazınız.

Ücret 1200 TL